Styrelsen

Luxvikens styrelse

ORDFÖRANDE / EKONOMIANSVARIG
Sven Albertsson

FASTIGHETSANSVARIG
Stefan Tenggren
Henrik Forslund

WEBANSVARIG
Kasper Lennartsson (suppleant)

UTEMILJÖ- / TRÄDGÅRDSANSVARIG
Niklas Forsell

ANSVARIG LÅSSYSTEM ENTRÉ
Erik Hallgren

LEDAMOT
Peter Blid
Carl Svinge

SUPPLEANTER
Camilla Jomer
Kasper Lennartsson
Marie Dahlström

Styrelsens sammanträden hösten 2022

·         2022-08-17 19:00

·         2022-09-21 19:00

·         2022-10-19 19:00

·         2022-11-16 19:00

·         2022-12-14 19:00